Про інтернет-маркетингову компанію IMCRS

Ласкаво просимо на сайт інтернет-маркетингової компанії “IMCRS”. Наша команда надає послуги власникам веб-сайтів з технічної підтримки та інтернет-рекламі за принципом місячного абонентського обслуговування. А також займаємося розробкою сайтів.

Нам довіряють, тому що у нас є великий досвід розробки, просування і підтримки сайтів, велика кількість задоволених клієнтів. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, ми відповідаємо за свою репутацію, і це не порожні слова.

Ми з упевненістю можемо сказати:

Веб-сайт без кваліфікованої підтримки фахівців приречений на низькі результати для свого власника
… або це:

70% власників веб-сайтів закривають їх після одного року, тому що не побачили справжньої користі.

Якщо у Вас немає часу розвивати власний веб-проект, необхідно вивільнити трудові ресурси, то що. Ви можете укласти договір з нашою компанією з технічної підтримки та інтернет-просування вашого веб-ресурсу на праві місячного абонентського обслуговування згідно НАШИХ ТАРИФІВ . Сподіваємося на плідну і довгострокову співпрацю з Вами!

Наша компанія “IMCRS” надає послуги по розробленню та просуванню веб-сайтів.

 

Якщо ви мрієте про свій власний веб-сайт, та хочете мати велику кількість відвідувачів –  ми вам з радістю допоможемо!

Наша команда

Виготовити сайт на сьогодні можна багатьма способами з використанням різних платформ, технологій, готових шаблонів, то що. Це, звісно, впливає на вартість розробки сайту в цілому. Сьогодні можливо виготовляти сайти під доступний бюджет клієнта.

Наша компанія розробляє сайти клієнтам на основі таких популярних систем управління контентом (CMS) як: WordPress, Joomla, OpenCart, osCommerce, PhpBB, typo3, VamShop, ZenCart, moodle, modx-revolution, та інші.

Просування сайтів здійснюємо шляхом пошукової оптимізації (SEO). Збільшення продажів за рахунок таких джерел як: AdWords, Яндекс Дірект, Facebook, Instagram, Вконтакте, Однокласники та інші.

Розроблення сайтів у Львові
Розроблення сайтів у Львові

Вам не потрібно вивчати кожну CMS чи канал просування, наші фахівці підберуть найкращу комбінацію, яка буде підходити як найкраще під ваш веб-проект.

Якщо CMS внутрішня сторона веб-сайту, то його зовнішня сторона – шаблон. Шаблон ми можемо розробити унікальний для вас. Тобто ви самі моделюєте зовнішній вигляд майбутнього сайту та описуєте його нам, а ми його реалізовуємо з допомогою графічних та інших програм. Також можливо використовувати доступні готові шаблони та їх модифіковувати або ні. Все залежить від ваших побажань.

Важливо, щоб шаблон сайту був адаптивний. Тобто коректно відтворювався на всіх сучасних пристроях від смартфона до настільного ПК. Саме такі шаблони для сайту ми робимо.

Наша співпраця з вами буде складатись з декількох етапів:

 • Зустріч, обговорення та складання технічного завдання (ТЗ).
 • Підготування нами блок схеми вашого сайту. Схематична блок-схема елементів майбутнього веб-сайта.
 • Розроблення та затвердження дизайну (шаблону) для вашого сайту
 • Програмування та розміщення вашого сайту на хостингу.
 • Тестування та наповнення сайту.
 • Навчання роботи з сайтом.

Наведений вище перелік етапів співпраці приблизний, він буде трішки змінюватись від конкретних завдань які будуть перед нами стояти.

Окремо, хочемо написати про важливість підтримки веб-сайту, як вами самостійно чи нашою компанією. Веб-сайт – це інструмент, з допомогою якого ви можете себе представити багато мільярдній аудиторії мережі. Але як і будь яким іншим інструментом важливо правильно ним користуватись. Для прикладу веб-сайт потребує якісних матеріалів, періодичного оновлення, аналізу відвідуваності, то що. Тому не забувайте про це. Ми завжди проконсультуємо та допоможемо.Створення сайтів

Ми надаємо послуги по підтримці сайтів. Більш детальніше з ними ви можете ознайомитись в розділі “Підтримка сайтів”

Терміни розробки веб-сайту нашою компанією (приблизні):

 • “Візитка” – 3-14 днів
 • “Портал” – 10-21 днів
 • “Каталог” – 21-30 днів
 • “Інтернет-магазин” – 21-40 днів

Ціни на розробку веб-сайту нашою компанією (приблизні):

 • “Візитка” – від 600 грн до 2000 грн.
 • “Портал” – від 1500 грн до 3000 грн.
 • “Каталог” – від 2000 грн до 5000 грн.
 • “Інтернет-магазин” – від 3500 грн до 10000 грн.

Для наших клієнтів ми запровадили гарантійне обслуговування веб-сайту до 3-х місяців.

Якщо ВАМ потрібний веб-сайт телефонуйте:

097-290-82-64 Київстар

093-790-72-80 Лайф

Ми працюємо у Львові та по всій Україні. Готові спілкуватись по Skype чи Viber.