Професійний аудит сайту та SEO

1. Якщо Ваш сайт не приносить вам дохід?

2. Якщо у вашого сайта низька відвідуваність?

3. Якщо не можете обійти конкурентів в пошуку Google чи Yandex?

Ми хочемо дещо запропонувати саме вам:

– у вас буде готовий план для просуванню сайта в Google та Яндекс!

– інформація викладена у доступній та зрозумілій формі для власника сайта, що навіть без знань у програмуванні Ви зможе з легкістю впровадити більшість запропонованих нами рекомендацій.

– за вашим бажанням наша компанія може зайнятись комплексним просуванням вашого сайту в пошукових системах Google та Яндекс.


Аудитор веб-сайтів Р. Скаб
Аудит сайтів, Ростислав Скаб

Я зі своїми колегами провожу повний аналіз вашого веб-ресурсу та SEO. Ми допомагаємо власникам веб-сайтів просунути свій сайт в TOP пошукових система і тим самим збільшити відвідуваність та дохід який він може приносити.

Веб-розробкою я займаюсь понад 10 років. Причетний до створення більше як 100 сайтів. Власник декількох сайтів, зокрема цього сайту.


Ціна експрес аудиту сайта за дві години – 500 грн.

Ціна повного аудиту сайта – від 7000 грн.

Ціна SEO – в залежності від технічного завдання.

Термін аудиту – 7-10 робочих днів.


Ось факт, як ми вивели сайт Майстер Фото в ТОП Пошуку Google:

Вивід сайта у ТОП


Як проводиться аудит?

Знайомство з проектом та збір вихідних даних про сайт клієнта.

Для початку ми обговорюємо основні напрямки просування вашого сайту, узгоджуємо запити по яким ви хочете просуватись. Я проводжу аналіз конкурентів у вашій ніші по ключовим параметрам, щоб встановити орієнтири по просуванню. Аналіз або підключення статистики Google Analitycs, Яндекс Метрика. Підключення, і аналіз інструментів для веб майстрів від Google і Яндекс. Аналіз технічних параметрів хостинга де розміщений ваш сайт та серверних налаштувань.

Підбір запитів

Складаю семантичне ядро для вашого сайту, з розподілом запитів по сторінкам вашого ресурсу з пропозицією зміни структури за потреби.

Внутрішня оптимізація сайту

Даю рекомендації по внутрішній оптимізації сайта. Аналізую більше 20 ключових параметрів. Зокрема, такі як: title, description, h1-h6, мікророзмітка, дублі контенту, биті посилання и т.д.

Аналіз контенту сайта

Провожу аналіз обсягу та якості контенту, даю рекомендації по покращенню контенту. Аналіз актуальності та унікальності контенту.

Аналіз зовнішньої оптимізації

Аналізую зворотні лінки на сайти  конкурентів та лінки на ваш сайт, даю свої рекомендації по нарощуванню силкової маси, розробляю план зовнішньої оптимізації.

Аналіз просування сайта в соціальних мережах

Проведу аналіз просування сайту в соціальних мережах, надам висновки по покращенню цього важливого показника.

Аналіз поведінкових факторів

Аналіз поведінкових факторів відвідувачів вашого сайту.

Що у результаті ви отримаєте після аудиту?

У результаті ви отримаєте письмовий звіт у форматі .doc з аналізом вашого ресурсу з висновками та подальшим планом оптимізації.

Оптимізовувати свій ресурс в залежності від ваших знань і системи адміністрування сайту ви можете самостійно, або з залученням програмістів і копірайтерів. Де знайти таких фахівців ми теж вам порадимо.

Після того як ви ознайомитесь з підсумковим звітом по оптимізації вашого ресурсу, за вашим бажанням, ми можемо  обговорити всі ваші питання за допомогою скайп-зв’язку чи телефонного зв’язку.