Курс: Мій старт в он-лайн бізнесі

Створи та оптимізуй свій сайт сам

Інтернет-маркетингова компанія Ростислава Скаба  пропонує послугу по індивідуальному чи груповому навчанню створення бізнесу в інтернеті за темою “Мій старт он-лайн бізнесу”.

Ця послуга буде корисною тим хто хоче отримати додаткове джерело доходу, реалізувати свої ідеї, навчитись працювати з адміністративною частиною свого сайту (CMS).

Якщо вас зацікавила ця послуга і ви хочете розпочати он-лайн бізнес, телефонуйте нам за тел. 097-290-82-64. Ціна курсу 8-м занять 2400 грн.. Тривалість одного заняття 2-год.

План навчання по курсу “Мій старт он-лайн бізнесу”:

Модуль 1 “Інтернет, веб-сайт, пошук ніші”

Ви дізнаєтесь, які є інтернет сайти, які є способи запуску свого сайту, можливі способи заробітку на них. Ми поговоримо про пошук ніші та аналіз конкуренції.

Модуль 2 “Створюємо свій сайт на wordpress” Ч1 “Підготовка”
На другому модулі ми будемо створювати свій інформаційний сайт. Купимо хостинг та домен, заінсталюємо WordPress підключимо тему.

Модуль 3 “Створюємо свій сайт на wordpress” Ч2 Запуск сайта
На 3-му модулі, ми навчимося розширювати функціонал свого сайту та наповнювати його. Ми підключимо сайт до Google Serch Consol.

Модуль 4 “Внутрішня оптимізація сайта”
На занятті ми розбиремо як правильно проводити внутрішню оптимізацію. Ви самостійно оптимізуєте свій сайт для кращої видимості для пошукових систем.

Модуль 5 “Зовнішня оптимізація сайта”
Ви будете знати, як проводиться зовнішня оптимізація сайту. Зможете правильно самостійно нарощувати ссилкову базу на свій сайт. Зареєстуєтесь на біржах.

Модуль 6 “Веб-аналітика, аналізуємо відвідуваність”
На цьому занятті ми розбиремо на практиці найпопулярніші аналітичні інструменти. Поговоримо про ключові показники аналітики та як на них впливати. Ви самостійно її підключите.

Модуль 7 “Шляхи залучення відвідувачів на сайт”. Детальний аналіз”
Ми будемо говорити, як залучити відвідувачів на свій сайт. Обговоримо конкретні безкоштовні практичні методи.

Модуль 8 “Основи інтернет-маркетингу”
Ми поговоримо про рекламу для вашого сайта. Найефективніші інструменти інтернет-маркетингу на сьогоднішній день.

За результатами курсу, ви отримаєте якісні знання про он-лайн бізнес від практика, будете мати свій сайт, або зможете його відкрити найближчим часом.

За детальнішою інформацією про початок та місце проведення курсу телефонуйте за номером 097-290-82-64.